שאלות ותשובות

מה זה Mycheck?

Mycheck היא אפליקציה לתשלום סלולארי, שנועדה לחסוך לכם את הזמן המעייף של המתנה לחשבון והמתנה לחיוב. באמצעות Mycheck תוכלו ללכת מתי שבא לכם. תהליך התשלום באפליקציה לוקח כדקה. אנחנו מבינים שכשאתם רוצים ללכת, אתם ממש רוצים ללכת. בנוסף MyCheck מאפשרת להצטרף למועדוני לקוחות של חלק מלקוחותיה, לעקוב אחר ההזמנה באמצעות הסמארטפון, לבחור על מה לשלם. בנוסף כחלק משיתוף עולה טכנולוגי מאפשרת מעבר של משתמשים לאפליקציית ישראכרט.

איך Mycheck עובדת?

לאחר הורדת האפליקציה מחנות האפליקציות הרלוונטית למכשיר יש לבצע תהליך הרשמה פשוט וחד פעמי מרגע זה תוכלו ליהנות מתשלום סלולארי מהיר ומהנה. כשנכנסתם למקום הבילוי המערכת מזהה את מיקומכם ומציגה את המקומות בקרבתכם, בחרו את המקום בו אתם נמצאים, קבלו קוד בעל ארבע ספרות אותו תציגו לנותן השירות, ו...זהו מעכשיו תוכלו לעקוב אחר ההזמנה שלכם, כשתרצו ללכת תוכלו לבחור על מה לשלם, לשלם וללכת בלחיצת כפתור, ללא צורך לחכות לחשבון.

אילו מכשירים נתמכים?

Mycheck תומכת במכשירי iPhone, Android.

האם התשלום ופרטי כרטיס האשראי שלי מאובטחים?

Mycheck עומדת בתקן PCI – תקן אבטחה בינלאומי.

איפה אני יכול להשתמש ב-Mycheck?

רשימת המקומות המכבדים תשלום באמצעות MyCheck נמצאת באפליקציה ובאפליקציית ישראכרט.

איזה כרטיסי אשראי אפשר להזין באפליקציה?

ניתן להזין ב- MyCheck את כל סוגי כרטיסי האשראי.

איך מקבלים חשבונית כשמשלמים בMyCheck?

החשבונית ניתנת במעמד הרכישה בבית העסק.

קבלת חומר פרסומי

קבלת חומר פרסומי מחברת MyCheck או בתי העסק הפעילים באפליקציה הינו באישור הלקוח בלבד.

האם חייבים לשלם את העסקה רק באמצעות האפליקציה?

לא, ישנה אפשרות לפתוח עסקה ב MyCheck ולבחור בסיומה לשלם במזומן. זאת על מנת שלקוחות מועדונים באפליקציה יוכלו ליהנות מההטבות המגיעות להם. בתחנות הדלק של חברת סונול אין אפשרות לשלם על דלק במזומן אלא באמצעות MyCheck בלבד, בחנויות הנוחות אפשר גם במזומן.

אם שכחתי לשלם?

באישור תקנון האפליקציה הלקוח מאשר חיוב מרחוק, כשעסקה לא נסגרת בטווח של שלוש שעות מרגע פתיחתה המערכת סוגרת אותה אוטומטית ומחייבת את הלקוח.

איך אפשר לחלק את התשלום בין מספר משתמשי MyCheck באותה עסקה?

על הלקוח הראשון שפתח את העסקה ללחוץ על כפתור "add a friend" ושם להזין את הקוד הנוסף מהאפליקציה של חברו. בסיום העסקה כל חבר יוכל לבחור את המוצרים עליהם רוצה לשלם מחשבונו. בנוסף, ישנה אפשרות גם לחלק את התשלום על פי סכום המוקש ידנית באפליקציה, חלוקה באחוזי התשלום ושווה בשווה יחד עם כל השותפים לעסקה.

מה עושים אם נגמרת הסוללה לפני התשלום?

אין מה לדאוג, החשבון יחויב אוטומטית לאחר 3 שעות.

שיתוף פעולה עם אפליקציית ישראכרט

MyCheckנמצאת בשיתוף פעולה מלא עם חברת ישראכרט. לכן תוכל להתחבר לאפליקצית ישראכרט עם השם משתמש והסיסמה שלך בMyCheck.